IQ riadenie bazéna mobilnou aplikáciou

IQ riadenie bazéna je nadčasová technológia dodávaná spoločnosťou Gehri Internatiol Group s r.o., ktorá slúži na ovládanie vášho bazéna na diaľku, prostredníctvom mobilnej aplikácie. Ide o najmodernejšiu technológiu na trhu bazénov, ktorá je určená pre keramické bazény od spoločnosti Delfino s r.o.. Prostredníctvom mobilnej aplikácie ovládate nastavenie vášho samočistiaceho karbón keramického bazéna, ako aj jeho kompletného príslušenstva.

Veľkou výhodou IQ riadenia bazéna je možnosť získať informácie o procesoch, ktoré sa dejú v bazéne, ku ktorým sa bežne užívateľ a majiteľ bazéna ľahko nedostanú. Ide o chemický rozbor vody, kde presne kontrolujete množstvo chemických čistiacich prostriedkov vo vode. Vďaka IQ riadeniu bazéna sa znižuje množstvo chemických prípravkov vo vodu na minimum, čím vo veľkom uľahčujete prácu čističkám odpadových vôd a vo veľkej miere prispievate k ochrane vodného hospodárstva a životného prostredia. Táto aplikácia je dostupná aj v rámci Google Play na Android platformách, ako aj na mobiloch a tabletoch od spoločnosti Apple.

IQ riadenie bazéna

IQ riadenie bazéna

Veľké plus tejto technológie je to, že váš bazén ovládate na diaľku. Kdekoľvek ste, stačí vám pripojenie na internet, mobilná aplikácia a máte prehľad o vašom bazéne. Nastavujete tu parametre ako je ohrev vody, chemické zloženie bazéna…

IQ riadenie bazéna je súčasťou príslušenstva ku keramickým bazénom, medzi ktoré patrí aj samočistiaci systém Vantage. Vďaka tomuto systému bude váš bazén bezúdržbový a odpadnú vám akékoľvek starosti s jeho čistením pomocou vysávača.

IQ riadenie bazéna je určené pre bazény od výrobcu Compass, ktoré spolu s bazénmi z nerezového materiálu predstavujú najkvalitnejšie a najexkluzívnejšie bazény na svete. Ide o bazény vyrobené dvanásťvrstvovou technológiou s použitím karbón keramickej technológie. Vďaka tejto technológii je životnosť bazéna dlhšia ako 80 rokov, čím sa váš bazén stáva viacgeneračným. Zákazníci sa nás pýtajú vo veľkej miere na ceny, tá však závisí od rôznych faktorov, ako stupeň vybavenie, príslušenstva, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte, veľmi radi vám odpovieme.