Samočistiace bazény Compass

Samočistiace karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools

Na otázky súčasných architektov odpovedá Compass Ceramic Pools v celom svojom portfóliu, tak ako aj Berndorf v oblasti pre samočistiace nerezové bazény z ušlachitilej ocele.

Samočistiaci keramický bazén CompassHlavnou funkciou týchto bazénových konceptov je implementácia technológii pre zabudované automatizované vysávanie, premiešavanie a distribúciu čistej vydezinfikovanej okysličenej vody do celého objemu bazéna, aby nedochádzalo k teplotnému zvrstveniu vody, alebo nevznikali hluché miesta v bazénovom telese. Takéto hluché miesta sú prirodzeným semeniskom kvasinkových baktérii, zápalových baktérii a mikroorganizmov, ktoré nielen, že znečisťujú vodu v bazéne, ale hlavne sú veľmi nebezpečné pre ľudský organizmus.

Problémy s tráviacim traktom, zápalové ochorenia, infekcie pohlavného ústrojenstva, pásové opary, to všetko a ešte oveľa viac získate s kúpou úžasne lacného bazéna od neprofesionalnych šarlatánov.

Tieto informácie sú skôr o tom ako si uvedomiť, že vlastne vôbec nechcete bazén. Veď kto by vedome riskoval zdravie svojich deti alebo blízkych, ktorí sa vo vašom úžasne lacnom bazéne okúpali?

Tu si treba nekompromisne povedať, čo znamená prevádzka hygienicky nezávadného bazéna.

Každá teplá voda už nad 20C a to nehovoriac o vode nad 31C je vysoko ideálna pre najrôznejšie baktérie či mikroorganizmy s važnym stupňom rizika pre ľudský organizmus.Samočistiaci systém Vantage

Už len keď si zvážite napríklad koľko m3 vody pripadne na jedného návštevníka vírivky vo verejnom použití, keď štandardné vírivky vrátane prečerpávacej nádrže majú okolo 5m3 vody vo svojom systeme.

Zoberte si, že do päť miestnej vírivky si sadne za deň v dobre fungujúcom wellnesse aspon 20 osôb. Pekná predstava?

Na osobu pripadajú tak dve vedrá vody. A krásna na tom celom je skutočnosť, že všetky infekty, zápalové ochorenia, pohlavné choroby takto môžu dostať všetci navštevníci bez rozdielu veku, nakoľko návšteva takejto vírivky sa rovná hromadnému nechránenému pohlavnému styku.

A teraz otázka prečo o tom píšeme, keď vám chceme predať vírívku alebo bazén?

Áno, presne preto vám píšeme o týchto faktoch, aby ste si uvedomili ako sú dôležité efektívne a účinné samočistiace bazény so zabudovanými samovysávacími technológiami premiešavajúcimi vodu na fyzikálnych princípoch v celom objeme bazéna.

V dnešnej dobe už standardne takmer každý bazenár ponúka kvalitné dezinfekčné zariadenia. Tento problém by sme mohli teda pokladať za vybavený.

No i napriek tomu ešte stále nemôžeme hovoriť o kvalite na úrovni hygienicky nezávadného bazéna a už vôbec nie o bazéne so štandardom na úrovni pitnej vody.

Aby sme mohli nadstaviť pre nerezové bazény alebo karbón keramické bazény štandard najvyššej úrovne hygieny vhodnej pre novorodencov, a či až úroveň štandardu pitnej vody musíme si viac povedať o procesoch, ktoré majú samočistiace bezúdržbové bazény.

Samočistiaci bazénKarbón keramické bazény Compass Ceramic Pools ako aj nerezové bazény Berndorf zobrali fakty o nebezpečných baktériach v bazénoch za alfa omegu hygieny nie len vo verejnom ale i v privátnom sektore.

Aby sme mohli nazvať bežné bazény samočistiace bezúdržbové bazény musíme implementovať prinajmenšom technologické systémy spoločnosti Paramount USA.

Jedná sa o systém integrovaného premiešavania čistej vydezinfikovanej vody v celom objeme bazéna automatizovaným spôsobom v kombinácii s automatizovaným integrovaným vysávaním.

Tento princíp používa vyhody fyziky nato, aby sa v bazéne nepretržite pumpovala voda v najvyššej kvalite tak v priebehu používania bazéna, ako aj počas vašej neprítomnosti. Obdobia mimo domova sa stávajú kritické pokiaľ sa o váš bežný bazén nemá kto postarať.

Toto však vôbec neplatí pre bezúdržbové samočistiace karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools, alebo nerezové bazény Berndorf s integrovanou technológiou Vantage spoločnosti Paramount USA v kombinácii s kvalitnou mikrobakteriologickou dezinfekciou.