Bazén Delfino

Súčasná moderná architektúra pracuje s fenoménom bazén už ako s automatickým a neoddeliteľným prvkom architektúry.

Bazény v súčasnej dobe získavajú veľkú obľubu nielen vďaka širokej designovej pestrosti, no v prvom rade sa bazény stávajú úplne nezávisle na údržbe nevyhnutnej počas prevádzky ako aj v čase, keď sa práve nachádzate mimo domov.

V minulosti boli tradičné nízko nákladové riešenia pre bazény lákadlom pre najširšiu verejnosť. Vďaka tomu sa osobné skúsenosti s užívaním bazénu rýchlo rozšírili medzi širokú verejnosť. Pri pohľade zo vzduchu by sme boli prekvapený aký je vysoký pomer súkromných rodinných domov s bazénmi. Vo verejnosti sa vďaka lacákom za pětku od Pepa začalo šíriť príslovie „ak dom tak bez bazénu“.

Samozrejme mať bazén je úžasné. Mať starosti s bazénom je otrasné.

Keď si veľké množstvo zákazníkov uvedomilo ako rýchlo sa dokáže voda v levných bazénoch pokaziť, začali sa nespokojní klienti čoraz intenzívnejšie dopytovať po riešeniach s cieľom vybudovať samočistiaci bezúdržbový bazén.

bazen
bazén

Na tieto nové trendy v modernej architektúre už dlhú dobu existujú overené špičkové riešenia, ktoré dokážu pre všetky typy bazénov zabezpečiť štandard kvality pitnej vody.

Samočistiaci bazén Delfino

Delfino cleaning systems sú technologické riešenia pre všetky bazény, v ktorých je požiadavka na implementáciu automatizovaných samočistiacich a hygienických systémov s minimálnymi nárokmi na údržbu zo strany užívateľa.

Vďaka know how Delfino sa aj váš bazén môže stať vodným rajom s hygienicky nezávadnou vodou pre novorodencov alebo až bazénom dosahujúcim štandard pre pitnú vodu.

Pri úvahách nad novým bazénom sa treba začať intenzívne oboznamovať so širokým spektrom mikrobakteriologických, kvasných procesov v teplých bazénových vodách.

Pre úplných laikov je veľmi prospešné pre získanie vlastných skúseností s novým bazénom začať s jednoduchým akváriom okolo 100 litrov s minimom rybičiek a rastlín.

Prvé čo budete vo svojim akváriu riešiť najintenzívnejšie je filtračný systém.

Všetko čo budete v súboji so svojim akváriom riešiť ako bojové úlohy s prírodou, to všetko budete riešiť aj vo svojom novom bazéne pokiaľ to za vás neurobí Delfino Pool Cleanining Systems.

Prvé problémy, s ktorými vás nové akvárium oboznámi je rýchlosť množenia rias. Mikroorganizmy vo vašom akváriu zaberú celé plochy skla za pár dní od kedy ste vaše krásne akvárko vyčistili.

Pri bazéne sú procesy rovnaké. Ich zásadný rozdiel je len v ich o približne štyristo násobne väčšom objeme.

Vo chvíli keď sa voda v bazéne zlomí, ožije a následne zakvasí, vaše šťastie z levného bazénu od Pepi sa premení na nešťastie s dramatickou rodinnou zápletkou.

Toto je presne cesta ako sa zo skúsenosti s bazénom stal nechcený vzťah obťažujúci celú rodinu.

Našich klientov túžiacich po bazéne vlastne v prvom kole informujeme o tom ako vlastne vôbec bazén nechcú. V momente keď už vieme ako nechceme aby bazén fungoval prichádza malé školenie o tom ako bazén musí byť riešený aby kvalita vody bola nepretržite s najvyššími hygienickými parametrami bez obťažovania svojich majiteľov.

Delfino Pool Cleaning Systems sú riešenia poskytujúce svojim užívateľom automatizované samočistiace systémy pre všetky typy bazénov.

V takto vybavených bazénoch sa klienti vôbec nestarajú o vysávanie bazéna, dezinfekciu ani iné úlohy, ktorými vás bežné zastaralé bazény zamestnajú tak po použití ako aj v obdobiach, keď klimatické podmienky dávajú vášmu bazénu zabrať aj keď ho vôbec nemusíte používať.

V súčasnosti vám Delfino Pool Cleaning Systems umožňujú nepretržité bezstarostné užívanie vášho bazéna kedykoľvek dostane chuť zrelaxovať v teplučkej sto percentne hygienicky nezávadnej vode.

Na všetky bazény s know how Delfino Pool Cleaning Systems dávame záruku na integrované vysávanie tak, že ak by bazén bolo treba vysávať manuálne tak vám ho naša firma bude vysávať grátis desať rokov a vrátime vám peniažky za implementovaný samovysávací a premiešavací systém Vantage nazad.

Integrované samovysávacie technológie vám Delfino garantuje na minimálne desať rokov.

Kontaktujte nás kedykoľvek keď budete mať záujem o získanie detailnejších informácii ako vybudovať bazény, ktoré majú procesing na prírodnej báze so sto percentne samočistiacimi metódami.