Nerezové bazény

Nerezové bazény z ušlachtilej ocele Berndorf

Patria medzi najexkluzívnejšie značkové bazény na svete. Technológia Berdorf pracuje výhradne s chirurgickou oceľou, alebo oceľou najvyššej kvality na svete. Tieto samočistiace nerezové bazény ďaleko prekonali akékoľvek bazénové koncepty na svetovom trhu.

nerezové bazény
nerezové bazény

Hlavným segmentom trhu sú architektonické diela atypických tvarov či rozmerov. Samočistiace nerezové bazény Berndorf implementujú do svojho tela originálne technologické riešenia dezinfekcie vody až po úroveň pitnej vody.

Pokiaľ sa teda rozhodnete pre bazén s najvyššou kvalitou vody nepretržite 24 hodín denne počas 365 dní v roku bez ohľadu nato, či bazén využíva celá rodina alebo desiatky aj stovky navštevníkov naraz neostáva vám nič iné ako samočistiace prelivové bazény Berndorf s technologickými riešeniami inteligentných bazénov pre rozhrania KNX a Creston.

Špecialisti pre problematiku inteligentných budov Vám určite potvrdia exkluzívnu kvalitatívnu úroveň KNX a Creston systémov pre moderné samočistiace bazény ovládané inteligentnými dezinfekčnými technológiami výrobcou švajčiarskych industriálnych technológii na výrobu pitnej vody.

Jedným z takýchto technologických balíkov používaných našou spoločnosťou je koncepcia trozložkovej dezinfekcie vody na princípe alkacitov s elektronickým prepieraním filtrácie SWISS Bezgo podporovanou automatickým riadením stopercentnej vodnej hladiny SWISS SMART WATER LEVEL Control. Tento systém pracuje na princípe industriálnej veľkokapacitnej výroby pitnej vody. Touto formou sa karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools ako aj nerezové bazény Berndorf stávajú vodnou plochou so sto percentne pitnou vodou.

nerezový bazén
nerezový bazén

Samočistiace nerezové bazény Berndorf ako aj karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools svojou estetickou úrovňou, ako aj technologickým riešením predbehli akekoľvek iné bazénové riešenia.

Výnimočne atraktívne moderné bazény sú v súčasnej architektúre bazény s prelivovou hranou INFINITY.

Jedná sa o prepadovú hranu bez identifikovaného konca bazénu. Prepadový žlab s naklonenou rovinou je konštruovaný tak, aby bol neviditeľný a voda sa kĺže po strane prepadového žlabu tak, aby bola čo najmenej akusticky výrazná.

Dôležité sú aj tlmiče hlučnosti v nasávacích vstupoch z prelivových žľabov do filtračných systémov a prečerpávacej nádrže.

Hlavným dôvodom tohto riešenia prelivových žľabov pre samočistiace nerezové bazény Berndorf, ako aj karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools je vytvorenie prelivového bazéna s minimálnymi akustickými efektami prepadávajúcej vody v celom obvode bazéna alebo v jeho jednotlivých častiach.

Nerezové bazény Berndorf tak ako aj karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools sa v súčasnej dobe ponúkajú aj v štandarde
s multiskimmerovou technológiou, kde nasávanie bazénovej vody je konštruované cez minimálne štyri nasávacie otvory. Minimálne dva nasávacie vstupy sú cez skimmre, minimálne jeden

nasávací vstup je v stene bazéna a jeden vysávací vstup je na dne bazéna.

nerezové bazény

Tento systém je ideálne riešenie substitujúce prelivové technológie. Hlavný dôvod, prečo bola táto koncepcia vyvinutá je potreba konštrukcie pre bezúdržbové samočistiace bazény s minimálnou hlučnosťou. Takéto takzvané ultra silent bazény sú ideálne riešenia pre súkromné domy, menšie penzióny alebo jednoducho pre lokality, kde by nikto netoleroval akúkoľvek hlučnosť alebo rušenie nočného kľudu.

Ideálnou cestou ako si navrhnúť svoj bazén snov je osobná konzultácia s naším expertom pre bazénové systémy. Moderné bazény špičkových architektov sa nezaobídu bez profesionálnej konzultácie. Technologické riešenia pre nerezové bazény Berndorf ako aj karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools musia spĺňať všetky krytéria európskych hygienických ako aj technických noriem pre verejný a privátny sektor.

 

Realizácia nerezového bazéna Berndorf s protiprúdnym systémom