Kryty Rollo

Kryt Rollo Cover

Roletový kryt typu Rollo je určený pre keramické bazény značky Compass Ceramic Pools. Ide o zabudovavé krytie z lamelu, ktoré efektívne šetrí energie a poskytuje zvýšené bezpečie keramického bazéna. Na kryte Rollo sa nachádzajú solárne lamely, ktoré efektívne zachytia solárne energie. Týmito energiami sa zvýši teplota vody v bazéne o 4 až 8 stupňov, závisí to najmä od ročného obdobia a na polohe bazéna.

Počas nočných hodín sú vďaka krytu Rollo minimalizované straty tepla. Nosnosť krytu Rollo je viac ako 40 kilogramov, čiže udrží vaše deti, ako aj domácich miláčikov. Pri bazénoch rady XL je pozdĺž bazéna nainštalované aj madlo, ktoré viac zvýši bezpečnosť lamelového krytu Rollo.

Charakteristiky roletového zakrytia Rollo

Lišty roliet Rollo Cover
Lišty roliet Rollo Cover

Kryt Rollo obsahuje komoru, ktorá predstavuje zabudovanú časť keramického bazéna, nachádza sa v nej mechanizmus, ktorý obsahuje vodiace kolesá. Pri automatickom vysúvaní alebo zasúvaní rolety, sa lišty navádzajú, ako aj navíjajú okolo zabudovaného valca, ktorý je vyrobený z ušlachtilej ocele. Tento mechanizmus poháňa trubkový motor. Pri vysúvaní rolety sa jednotlivé lišty zasunú pod vodu za pevný panel vo farbe bazéna a nie sú teda viditeľné.

 

Lišty Roliet Rollo Cover

Lišty krytu Rollo sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu a má vysokú odolnosť prodi poškodeniu, ako aj slnečným lúčom.

 

rollo cover kryty
rollo cover kryty