Keramické bazény Compass

Keramické bazény Compass – najnovšie modely

V ponuke máme 28 modelov keramických bazénov značky Compass.

V portfóliu máme 11 tvarov, ktoré vieme dodať v rôznych veľkostiach. Dlžky bazénov sú v rozmeroch od 4,5 do 13,3 metra, ich šírka je v rozmeroch od 2,9 – 4,5 metra.

Dané rozmery predstavujú celkovú veľkosť bazéna, čiže zahŕňa aj hrany. Veľkosť bazéna zvnútra má teda menšie rozmery.

Klienti súčasnej doby začali čoraz častejšie vyhľadávať služby architektonických ateliérov s nadčasovým pohľadom na architektonickú aj úžitkovú hodnotu stavieb. Preto sa súčasná moderná architektúra začala intenzívne zaoberať nielen otázkou ako majú vyzerať moderné bazény, no v nepodstatnej rade začala byť veľmi aktuálna aj otázka ako majú moderné samočistiace bazény fungovať aby svojich majiteľov vôbec nezaťažovali starostlivosťou o hygienu vody alebo celého bazénového systému.

Delfino ako designérska vývojová značka upriamila svoju pozornosť na výskum a vývoj technológii pre moderné samočistiace bazény so širokým uplatnením vo verejnom aj privátnom sektore doma i v zahraničí. Súčasné trendy pre samočistiace bazény boli jasne definované potrebami klientov. Hlavnou otázkou v súčasnosti je ekologické riešenie s výraznými ekonomickými efektami. Veľmi zaujímavá je možnosť využívania vlastností charakteristických pre karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools.

Compass Ceramic Pools ako jediný výrobca na svete využíva masívne keramické jadro ako monolitické nástrek podporený dvanástimi technologickými vrstvami. Dôležitou technologickou vrstvou pre keramické bazény je karbón. Vďaka tejto vrstve je možné aplikovať prevratné revolučné riešenie vykurovania pre samočistiace bazény na princípe karbónoveho kúrenia cez keramické médium. Keramická vrstva je hlavnou jadrovou koncepciou pre monolitické karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools. Delfino v súčasnosti pracuje na vývoji tohto revolučného spôsobu kúrenia pre moderné samočistiace bazény.

Spoločnosť Delfino ma v ponuke širokú škálu keramických bazénov, bazény zo striekaného pohľadového betónu ako aj nerezových bazénov Berndorf. Tvarom môžeme uspokojiť našich klientov veľkosti detských bazénov až po najluxusnejšie bazény v rozmeroch až do 50m. Naše portfólio teda obsahuje štandardné aj neštandardné rozmery bazénov ľubovoľných tvarov v troch technologických riešeniach.

Technológie Compass Ceramic Pools sú karbón keramické bazény štandardizovaných tvarov a rozmerov od 4,5m až po 25m dĺžky. Hlavnou koncepciou sú samočistiace bezúdržbové bazény s integrovaným premiešavaním čistej vydezinfikovanej vody v celom objeme bazéna. Technológie Vantage spoločnosti Paramount USA sú pre tieto bazény kombinované technológiami švajčiarskeho výrobcu pre industriálne systémy BEZGO na výrobu pitnej vody.

Tieto technologické koncepcie implementujeme v najexkluzívnejších bazénoch na svete vyrábané z ušľachtilej chirurgickej ocele, alebo ocele najvyššej kvalitatívnej triedy Berndorf. Nerezové bazény Berndorf majú nielen najvyšší hygienický index, ale aj najvyššiu životnosť medzi všetkými typmi bazénových riešení.

Veľmi zaujímavým sa stalo v súčasnosti aj technologické riešenie striekaného betónu. Táto technológia pre moderné samočistiace bazény umožňuje realizáciu akýchkoľvek tvarov a rozmerov. Moderná architektúra touto technológiou výstavby bazénov dostala neobmedzené architektonické možnosti tvarovania bazénov bez rozmerových obmedzení tak pre privátny sektor ako aj verejný sektor pre moderné bazény v hoteloch, penziónoch či aquaparkoch.

Yacht pool

Bazén s integrovanou vírivkou – symbol luxusu a prestíže.

Keramický bazény Yacht Pool
Keramický bazén Yacht Pool

FUN

Nejpredávanejší keramický bazén predurčený na zábavu.

Keramický bazén Fun
Keramický bazén Fun

Briliant

Obľúbený bazén Compass vďaka minimalistickému designu a účeľnosti.

Keramický bazén Briliant
Keramický bazén Briliant

X-Trainer

xtrainer

Keramický bazén X Trainer

Jednoduchý a moderný keramický bazén so zónami na odpočinok.

Java

java
Keramický bazén Java

Keramický bazén poskytujúci veľkorysý priestor na kúpanie a zábavu.

Riverina

riverina
Keramický bazén Riverina

Populárny zaoblený keramický bazén s integrovaným schodiskom.

Vogue

vogue
Keramický bazén Vogue

Absolútne moderný, symetrický bazén s praktickým lavicovým sedením.

Baby Pool

babypool
Keramický bazén Baby Pool

Keramický bazén XL-Trainer 110 s hĺbkou len 88 cm. Vhodný pre deti.

Aqua

aqua
Keramický bazén Aqua

Ideálny keramický bazén pre maximálnu zábavu na minimálnom priestore.

Fast Lane

fl-fast
Keramický bazén Fast Lane

Elegantný predĺžený bazén vhodný pre športové a rekreačné plávanie pre všetkých.

Trend

trend
Keramický bazén Trend

Keramický bazén so širokým a pohodlným schodisko a optimálnymi rozmermi.