Služby

SLUŽBY

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby na kľúč vo svete bazénov. Ponúkame keramické, nerezové bazény, prekrytia bazénov, kompletné príslušenstvo. Bazény zákazníkom prinesieme ako aj postavíme.
Umožňujeme našim zákazníkom výhodné podmienky na nakúpenie moderných technológií pre všetky typy bazénov za bezkonkurenčné ceny.

Keramické bazény
KERAMICKÉ BAZÉNY

Keramické bazény značky Compass Ceramic Pools sú bazénové telesá s veľmi dlhou životnosťou. Keramické bazény používajú samočistiaci systém Vantage, ako aj IQ samočistiaci systém.

NEREZOVÉ BAZÉNY

Nerezové bazény sú jedny z najkvalitnejších bazénov, ako vo verejnom, tak aj súkromnom sektore. Ich životnosť je viac ako sto rokov. Najväčším konkurentom nerezového bazéna je keramický bazén, ktorý ma životnosť viac ako 80 rokov.

BAZÉNOVÉ PREKRYTIA

Bazénové prekrytia značky Delfino sú vyrábané na Slovensku a sú dodávané pre celú Európu. Toto riešenie je úplne ideálna cesta pre využitie priestoru terasy nad bazénom, alebo vedľa neho.

SAMOČISTIACI SYSTÉM VANTAGE

Vďaka Samočistiacemu systému VANTAGE sa môžete celoročne kúpať v absolútne čistej vode. Táto technológia s morskou vodou je ideálna pre dosiahnutie maximálne hygieny bez použitia chemikálií.