Rímsky bazénik

Rímsky bazénik predstavuje inovatívne riešenie pre váš bazén Compass. Ide o zaujímavé riešenie pre bazény so zníženou hranou Infinity, ktorá sa prepojí do rímskeho bazéna. Ten je doplnkovým bazénikom využiteľným hlavne na relaxáciu a oddych, ale stáva sa aj obľúbeným bazénom pre tých najmenších. Ideálna je totiž jeho hĺbka, ktorá činí 60 centimentrov.

Ideálne sú okrem hĺbky aj jeho steny, ktorých tvar stráca na kolmosti a je sklonený v uhle. Steny tak vytvárajú akési operadlá a vzniká množstvo priestoru na sedenie a relax na slnku , keďže sa tieto operadlá nachádzajú po celom jeho obvode.

Rímsky bazénik napojený na bazén Compass

Rímsky bazénik je napojený po celej šírke bazéna Compass, takže nijako nedeformuje jeho tvar a navyše rímsky bazénikvyužíva spoločné technológie.
Využíva jeden spoločný prelivový skimmer s lamelou. V priestore prechodu bazénov vzniká atraktívny priestor – mokré ležadlo Beach System. Je to miesto, kde ste čiastočne ponorený vo vode, ideálne miesto na slnenie sa počas horúcich letných dní. Pri ležaní na ňom sa budete cítiť ako na brehu mora.

Rímsky bazénik predstavuje inovatívne riešenie pre rozšírenie vášho plaveckého bazéna. Výhodou sú minimálne investície, keďže sa využíva spoločná technológia a nie sú nutné náročné inštalácie a montáž ďaľšieho technologického zariadenia.

Rímsky bazén sa stáva ideálnym miestom pre tých najmenších, keďže hĺbka vody nepresahuje 60 centimetrov a navyše, ak k tomu pridáme sklonené steny bazénika, vzniká bezpečný priestor. A keď deti odrastú, zostane vám ideálny priestor pre váš relax. Len si predstavte jeho využitie po tréningu v plaveckom bazéne. Určite oceníte túto možnosť plnú relaxu a oddychu na teplých slnečných lúčoch. Rímsky bazén sa stáva aj akýmsi spoločenským miestom, keďže disponuje množstvom relaxačných miest na sedenie a slnenie sa. Ideálny pre vašu rodinu aj priateľov.

Prepojením vášho bazéna Compass s rímskym bazénom získate atraktívny priestor, ktorý obohatí vaše letné dni. Stane sa miestom ideálnym pre športovanie spojené s relaxom a pohodou a to všetkov v kruhu vašej rodiny či priateľov.