Farby BI-LUMINITE

Keramické farby BI-LUMINITE

To ako váš bazén vyzerá je veľký rozdiel!

To ako váš bazén vyzerá bude mať veľký vply na váš pôžitok z neho, ako aj na jeho funcie. Keramické bazény Compass vám ponúkajú väčšie možnosti a ohromné farby, ktoré majú neprekonateľnú hĺbku a svietivosť. Unikátne bi-luminite sfarbenie používané v bazénoch Compass zlepšuje vzhľad vášho bazéna a vlastne funguje tak, aby vyzeral ako nový po dlhšiu dobu.

Exkluzívny proces vrstvenia BI-LUMINITE ™ vytvorí 3D efekt, ktorý zkrášľuje farbu vašu bazénovej vody.

Povrch Bi-luminite bazéna Compass sa dá popísať ako oslnivo žiariaci. Tento svetelný trojrozmerný lesk je ďalším príkladom vedeckého prístupu Compass Ceramic Pools zavedeného do každého aspektu bazéna.

Predtým ako Compass Ceramic Pools vyvinuli Bi-luminite technológiu, väčšina sklolaminátových kompozitných bazénov mali základné farebné prevedenia. Niektoré mali škvrny, iné sa snažili vyzerať ako mramor. Bazény Compass predstavujú revolúciu vo vzhľade sklolaminátových kompozitných bazénov a to vložením veľkých reflexných žetónov do živice a použitím dvoch farebných vrstiev, nie len jednej.

Compass Pools ponúka dve farebné škály populárnej keramickej kolekcie Bi-LUMINITE ™

Technológia farebných čipov
Technológia farebných čipov

Zatiaľ čo väčšina ostatných výrobcov ponúka len jednovrstvové možnosti gélovej farby, niekedy s trblietkami a malými farebnými časticami, technológia Bi-luminite (jedinečná pre Compass Pools) má dvojvrstvové sfarbenie produkujúce ohromujúce trojrozmerné farby. Bi-luminite ™ technológia to dosahuje prostredníctvom použitia veľkých, reflexných farebných čipov naaranžovaných v čistej gélovej vrstve, s možnosťou lesku a druhej farebnej vrstvy.
Keramická kolekcia Bi-luminite ™ obsahuje 10 úžasných možností, ako zlepšiť farbu vody, takže je tu vždy dokonalá farba bazéna, aby vyhovovala vášmu štýlu a okoliu bazéna. Farba vody vášho bazéna je ovplyvnená aj prostredím a množstvom slnečného svetla alebo tieňa, takže fotografické preprezentácie pomáhajú pri výbere ako všeobecný návod.

BI-LUMINITE farby
BI-LUMINITE farby

Keramické farebné odtiene Bi-LUMINITE

Úžasné 3D farby, ktoré môžu ponúknuť len keramické bazény Compass Pools.

Technológia Bi-luminite ™ umožňuje keramickým bazénom Compass Pools poskytnúť 10 ročnú komplexnú kozmetickú záruku. Všetky keramické bazény s farbou Bi-luminite ™  sú chránené technológiou ArmourShield (extra vrstva vinylesterovej živice), takže váš bazén si zachováva svoj ohromujúci dobrý vzhľad po dlhšiu dobu a chráni ho pred účinkami dlhodobého ponorenia do vody. Ak ale hľadáte lacnejšie riešenie, aby ste ušetrili, potom vám tiež ponúkame sériu živých farieb výhradne pre bazény Compass, ktoré vďaka technológii veľkých farebných čipov vytvára úžasné farby vody v bazéne.