Domov

Keramické bazény Compass

 Keramický bazénKeramické bazény značky Compass sú vyrobené zo sklolaminátu s použitím patentovanej technológie keramického jadra ako aj ďalšími vrstvami, aby odolala poveternostným podmienkam v Európe. Keramické bazény svojim estetickým výzorom uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. V plnej miere sú odolné voči presakovaniu vody samotným bazénom, taktiež sú vhodné pre slanú vodu. Keramické bazény majú životnost vysoko nad 80 rokov. Súčasťou keramického bazéna je aj IQ samočistiaci systém VANTAGE.

Ide o systém, ktorý integruje premiešavanie vody v rámci objemu celého bazéna. Táto technológia americkej spoločnosti Paramount je kombinovaná spolu s technológiou spoločnosti Bezgo zo Švajčiarska, ktorá vyrába systémy na výrobu vody určenú na pitie.

V ponuke máme širokú škálu keramických bazénov, od detských bazénov až po najluxusnejší bazén Yacht Pool. Keramické bazény značky Compass sú najkvalitnejšie bazény na trhu. Našim zákazníkom poskytujeme maximálnu kvalitu a spokojnosť a realizáciu na kľúč.

Súčasná architektúra začala intenzívne pracovať s fenoménom nadčasového designu v kombinácii s bezúdržbovými technológiami nie len pre karbón keramické bazény či nerezové bazény. Kombinácia nadčasového designu a samočistiaceho bazénu sa ponúka svojim klientom pre všetky karbón keramické bazény Compass ako aj nerezové bazény Berndorf. Luxus panského sídla bez otravného technického personálu na každom kroku to je jedine v riešení pre samočistiace keramické bazény Compass i nerezové bazény Berndorf.

Naše súkromie sa s rastom nášho úspechu získava na hodnote geometrickým radom. Veď kto by si predstavoval domov plný nádherného vybavenia vyžadujúceho denno dennú starostlivosť.

Pokiaľ ste začali realizovať výstavbu vášho vysnívaného luxusného rodinného sídla, ruka v ruke ste si začali uvedomovať ako dôležité sú technológie nahrádzajúce bežnú ľudskú prácu automatizovanými systémami.

Pokiaľ nemáte záujem vítať vo vašom luxusnom rodinnom sídle technikou potrebných na údržbu a starostlivosť o bazén spoločnosť Delfino pre vás pripravila niekoľko maximálne efektívnych technologických riešení pre samočistiace bezúdržbové karbón keramické bazény a nerezové bazény.

Tieto systémy sú špecializované industriálne technológie používané na výrobu pitnej vody s najvyšším hygienickým koeficientom vhodným tak pre plávanie s novorodencami ako aj cvičenie a prípravu mamičiek v druhom stave.

Samočistiace bazény majú vodu vhodnú aj na rehabilitačné cvičenia po úrazoch alebo operáciách. Kvalita vôd samočistiacich keramických bazénov aj nerezových bazénov dosahuje štandard kvality pitnej vody.

 

Keramický bazén FUN

Keramický bazén FUNKeramický bazén FUN je jedným z najpopulárnejších spomedzi keramických bazénov.
Má 2 samostatné schodiská a výborné protišmykové vlastnosti. Obsahuje technológiu Vantage od spoločnosti Paramount. Jeho tvar umožňuje inštaláciu tohto bazéna na ktorékoľvek miesto, pričom nie sú akékoľvek obmedzenia. Vlastnoti bazéna FUN sú ako ostatné keramické bazény umocnené technologickou vrstvou, a to karbónom.

Tento materiál umožňuje majiteľom bazéna výrazné šetrenie energie, nakoľko ide o karbónové kúrenie cez médium z keramiky.

Keramický bazén FUN má zabudovaný hydrostatický ventil. Taktiež disponuje dnom, ktoré obsahuje protišmykový materiál, čím sa zvyšuje bezpečnosť bazéna.

Nerezové bazény

nerezové bazény

Nerezové bazény sú bazény, ktoré patria medzi najexkluzívnejšie a najkvalitnejšie na svete. Pri výrobe sa používa oceľ s najvyššou možnou kvalitou. Pri nerezových bazénoch sú možné atypické rozmery, čoho výsledkom sú architektonické diela.

Medzi popredné značky nerezových bazénov patria bazény Berndorf. Ide o samočistiace bazény s pitnou vodou. 

Živnotnosťou sú nerezové bazény na prvom mieste v segmente. Tá presahuje viac ako 100 rokov. Tieto bazény používajú multiskimmerovú technológiu, čím sa voda do bazéna nasáva cez 4 otvory.